Фотогалерея

ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

Прийом документів до 1 класу буде здійснюватися до 31 травня 2024 року.

Для цього потрібно подати такі документи:

паспорт або інший документ, який посвідчує особу заявника (одного з батьків, або осіб, які їх замінюють);

копію та оригінал свідоцтва про народження дитини;

медичну довідку за формою №086-1/0;

карту профілактичних щеплень за формою №063/0;

документ, який підтверджує місце проживання дитини або батьків.

ДЕНЬ МАТЕРІ

У травні, коли дзвенить у блакиті пташиній спів, коли починають буяти трава і квіти, теплий весняний вітерець приносить до нас свято Матері. От і у Веряцькій гімназії сьогодні свято. Учні 4 класу, разом із своїм класним керівником Наталією Романівною Чейпеш, підготували святкове дійство для своїх любих матусь!!! Материнство – маленький подвиг. Нескінченне терпіння, віддача, любов, ніжність, мудрість. Дітям дорогоцінна кожна мамина зморшка, для них матуся - найкрасивіша. Тому що вона – Мама. Нехай ниточка, яка існує між матір'ю і дитиною, ніколи не рветься, нехай вона допомагає, захищає і підтримує вас, любі матусі!!! З Днем Матері!

Екомарафон " День Землі - 2024"

Екомарафон " День Землі - 2024"

Метою акції є привернення уваги громадськості до охорони довкілля, екології, свідомого екологічного ставлення до навколишнього середовища, формування національної культури чистоти.

Педагоги та учні згуртовано прибирали територію школи, висаджували дерева та квіти, своїм прикладом демонструючи відповідальне ставлення до природи й довкілля та прищеплюючи дітям культуру чистоти заради екологічного майбутнього.

Один день чудового відпочинку в "Карпатії" учнів Веряцької гімназії.Дякуємо команді Андрія Балоги за позитивні емоції.

Засідання атестаційної комісії

У нашому закладі 21.03.24 відбулось засідання атестаційної комісії . Вчителі поділилися своїми творчими здобутками, презентувавши досвід роботи та результативність професійної діяльності в міжатестаційний період.

День Карпатської України

Мітинг, присвячений 85 річниці з Днем проголошення Карпатської України, організований і проведений Веряцькою гімназією, зібрав біля Пам'ятної дошки Слави чимало односельців та гостей.

Славні урочистості відкрив голова Королівської територіальної громади Антон Чейпеш. Історичну довідку зачитала директор та вчитель історії Веряцької гімназії Леся Йосипівна Крічфолуші. Виступ учнів до сліз схвилював усіх присутніх, посилив почуття патріотизму та відповідальності за свою державу.

Другий рік війни

Другий рік лютий душу на клапті дере,

Чорні круки на волю полюють.

Та краплинками тиші між гулу сирен

Я картину НАДІЇ малюю.

Другий рік рвуть нещадно будинків тіла

Іскандери й Кинджали, мов звірі.

Закривавлені рани, де біль і зола

Я бинтую пов'язками ВІРИ.

Другий рік у боях гинуть кращі сини,

Біль, скорбота, хрести і могили...

Щирим словом МОЛИТВИ крізь пекло війни

Я благаю: "Дай, Боже, нам сили".

Виступ учнів Веряцької гімназії під час реквієму, присвяченому загиблим воїнам з Королівської ТГ " У їх серцях жила і живе Україна", був по-особливому трепетним, до щему схвилював всіх присутніх.

День Єднання

З Днем Святого Валентина

День Безпечного Інтернету

День безпечного Інтернету відбувається щорічно у другий вівторок лютого, цьогоріч – це 6 лютого.

Як завжди, День Безпечного Інтернету спрямований на створення безпечного та кращого Інтернету, де кожен має можливість використовувати технології відповідально, з повагою, критично та креативно.

Гасло Дня – «Разом для найкращого Інтернету» – закликає всіх приєднатися до цього міжнародного руху, брати в ньому участь і використовувати потенціал Інтернету для об'єднання людей.

ПЕРЕМОЖЦІ

Веряцька гімназія Королівської селищної ради вітає учня 8 класу, Добоша Вадима Михайловича, з Дипломом ІІ ступеня (ІІ місце) за участь у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з ІСТОРІЇ.

З перемогою вітаємо вчителя історії, директора гімназії - Лесю Йосипівну Крічфолуші.

Пишаємося нашими ПЕРЕМОЖЦЯМИ.

Інтелектуальна гра-вікторина "Відун"

8 грудня 2023 року в Королівській громаді відбулась інтелектуальна гра-вікторина "Відун" в рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"), де команди перевірили свої знання з історії, культури та військової справи та продемонстрували візитки роїв.

За підсумками гри рій «Гетьмани" Веряцька гімназії отримав І місце серед 9 команд середньої вікової категорії. Вітаємо з таким чудовим результатом! Пишаємося вами!

ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

День святого Миколая, Веряцька гімназія провела на надзвичайно піднесеній ноті. Виступ вокального гуртка "Криниченька" почув святий Миколай і завітав з щедрими подарунками. Всі учні початкових класів в унісон співали пісню "Ой хто, хто Миколая любить".

ТИЖДЕНЬ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

У Веряцькій гімназії, згідно з затвердженим планом, розпочався Тиждень початкової школи «КОЖНА ДИТИНА ТАЛАНОВИТА». Всі вчителі творчо і відповідально підійшли до підготовки і проведення Тижня. Робота спланована так, щоб заходи охоплювали різні сторони діяльності вчителів, учнів та батьків, були цікавими, корисними і сприяли інтелектуальному та творчому розвитку дитини.

Його головна мета: створити атмосферу радості, насолоди від творчості; розвивати спостережливість, допитливість, здатність естетичного сприйняття, образного бачення, стимулювати дитячу фантазію, уяву; виховувати дружні, доброзичливі стосунки між дітьми, любов до прекрасного, бажання творчо працювати.

ГОЛОДОМОР

Голодомор – геноцид української нації, скоєний керівництвом Радянського Союзу на чолі з Йосифом Сталіним, шляхом штучно створеного масового голоду, з метою знищення українців, остаточної ліквідації українського спротиву, режиму та намагань збудувати самостійну, незалежну від Москви, Українську Державу.

ГРА "СОКІЛ"("ДЖУРА")

16 листопада 2023 року джури Веряцької гімназії прийняли участь у обласному інтелектуальному тренінгу у рамках гри «Сокіл»(«Джура»)- грі -вікторині «Відун» (Історія України,героїчне минуле і сучасне українського народу)

У середній і віковій ланці свої знання мали змогу випробувати джури рою «Гетьманиі» ,які дали 30 правильну відповідь з 35 запропонованих питань й посіли 6 місце .

ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

22 листопада у Веряцькій гімназії була проведена літературно-патріотична година "Майдану гідності - нескорені серця", присвячена Дню Гідності та Свободи, підготовлена педагогом-організатором М.М.Тарнай.

Присутніх відразу вразила візуальна атмосфера зали, а зміст заходу був настільки зворушливим, що як учні так і вчителі пройнялися плачем.

Виходячи із зали, учні скандували: "Слава Україні! Героям слава!"

ДЕНЬ ДОБРОТИ

Дівчатка гуртка Простір Цпо і учні Веряцька Гімназія Вітають всіх зі Всесвітнім днем доброти і від душі бажають ніколи не втрачати віри в усе хороше, завжди боротися за справедливість і милосердя, допомагати доброті восторжествувати над злом. Нехай кожен день буде ясним і добрим, нехай всіх оточують хороші і щирі люди, нехай всіх в серці живе любов і світла надія.

ЗАГАЛЬНОШКІЛЬНІ БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ

29 жовтня 2023 року у Веряцькій гімназії відбулися загальношкільні батьківські збори. Директор навчального закладу ознайомила присутніх з організацією навчально-виховного процесу. Надзвичайно зворушливими й майстерними були виступи школярів, які підготувала педагог-організатор.

НЕЗАБУТНЯ ЕКСКУРСІЯ

Вкотре незабутня екскурсія!!! Сьогодні учні 8-го і 9-го класів разом з класними керівниками Коста Н.І. та Кекерченій Г.Ю. відвідали чудове місто Хуст!!! Побували на захоплюючому історичному фільмі "Довбуш", гуляли осіннім парком та піднялись на Хустський замок!!!

Дякуємо місту Хуст за безліч позитивних емоцій!!

Ми повернемось!!!

ДИКТАНТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ

Цьогоріч у двадцять третій раз українці писали диктант національної єдності. Наша гімназія вважала за честь долучитися до цієї вельми знакової події.

СПРАВУ ЗРОБЛЕНО!!!

Учнями Веряцької гімназії на благодійному ярмарку зібрано 10 600 грн. Усі кошти спрямовано на потреби ЗСУ.

ОСІННІЙ ЯРМАРОК - 2023

З Днем Вчителя!

Вітаємо наших улюблених вчителів! Чудових людей, які присвятили свою роботу, все своє життя, подарували нам не тільки знання, а й свою любов. Ваша робота – це не просто праця – це справжнісіньке покликання, до якого потрібно підходити тільки з відкритим серцем і всією добротою душі. Дякую вам за ваше душевне тепло, за мудрість, за чесність і велике терпіння. Бажаємо вам щастя і здоров'я, незгасного запалу і пристрасті у вашій роботі, щоб ви виховали ще не одне гідне, розумне та освічене покоління. З Днем Вчителя!

День Захисника України

З безмежною радістю учні Веряцької гімназії вітали своїм виступом Захисників і Захисниць України в день святкового зібрання, біля пам'ятного Знака Слави, в селищі Королево. А тріумфальним жестом стали світлини з воїнами нашого краю.

У Веряцькій гімназії День миру.

Мир - головна цінність для будь-якої людини. А проведений виховний захід, підготовлений педагогом-організатором М.М.Тарнай, покликало кожного присутнього не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на землі. Адже найбільше у світі щастя - це мир.

Всесвітній день прибирання

Всесвітній день прибирання – одна з наймасштабніших екологічних ініціатив. Вона проходить щороку в третю суботу вересня.

Учні та вчителі Веряцької гімназії також приєднались до Всесвітнього дня прибирання “World Cleanup Day”

День фізичної культури і спорту

Свято прихильників здорового способу життя та спортивного руху.Учні отримали масу позитивних емоцій та вражень!!! "В здоровому тілі - здоровий дух !"

СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Одне з найщемливіших та емоційних свят у Веряцькій гімназії - свято Останнього дзвоника, прощання з цьогорічними випускниками.
Перемоги нам!
Слава Україні!
Слава ЗСУ!

Прощавай початкова школо

Ланцюжкова вишиваночка Веряцької гімназії починаючи з 1 класу.

ДЕНЬ МАТЕРІ

"МАМА - НАЙБІЛЬША НАГОРОДА ВІД БОГА!" Такими трепетними словами цьогорічні випускники нашої гімназії вітали своїх рідних, милих, люблячих і найкращих педагогів. Адже для них, для педагогів, всі діти Веряцької гімназії є їхніми дітьми і так само, як і рідні діти, вони огорнуті їх турботою, увагою і любов'ю. З ДНЕМ МАТЕРІ ВАС, НАШІ МАМИ - ПЕДАГОГИ!

Міжнародний день космонавтики

День працівників ракетно-космічної галузі України – професійне свято нашої країни. Відзначається щороку 12 квітня у Міжнародний день космонавтики.

Всесвітній день здоров'я

До Всесвітнього дня здоров'я, для учнів 2 класу, у ГПД було проведено відкриту виховну годину: «Цікавими стежинами по «Країні міцного здоров’я».Вихователь ГПД: Біба Діана Павлівна .Подорожуючи різними стежками, діти розширили уявлення про здоровий спосіб життя, активний відпочинок, навчилися правильно розподіляти працю і відпочинок, пригадали правила особистої гігієни, правила харчування, користь від рухової діяльності. Під час заходу учні виконували різні вправи з лего , тренінг "Піднеси настрій", руханку-челендж "У здоровому тілі-здоровий дух" та грали в ігри, під час яких презентували результати своєї роботи.Всі учні отримали багато задоволення та позитивних емоцій.
Всім бажаємо бути здоровими!

Вшанування героїв Карпатської України

НЕ ЗАБУДЕМО ТИХ, ХТО СПОЧИВ НА ВОДІ,
ХТО МІНЯВ ДНІ СУВОРІ НА НОЧІ.
А НАД ТИСОЮ ТРАВИ ЩЕ Й ДОСІ В КРОВІ,
І ЗАПЛАКАНІ В МАТЕРІ ОЧІ.
Уже котрий рік вшанування героїв Карпатської України, започатковане директором Веряцької гімназії – Лесею Йосипівною Крічфолуші, збирає на мітинг біля Пам’ятного знака Слави полеглим воїнам січовикам-односельцям.
Поважними гостями мітингу, присвяченого 84 річниці Карпатської України, були А.Чейпеш – голова Королівської ОТГ, Т. Тодавчич – начальник ВОМСКТ Королівської ОТГ, керівники закладів освіти, Ю. Іваніга - директор Веряцького ЗДО «Світанок», М. Грабовчак – староста села Веряця, депутати Королівської ОТГ, багато інших шанованих гостей та односельців.
Вже вкотре Леся Йосипівна висловлює велику вдячність та доземно вклоняється за зворушливу і професійну роботу у проведенні свята Марії Тарнай, Василю Івановичу Тарнай – директору Веряцького СБК, Тетяні Тарнай та неперевершеному, незамінному, досконалому, кращому з кращих, педагогічному колективу, який завжди підтримує і є надійною опорою у проведенні всіх заходів.

Міжнародний жіночий день

"У жінці все від Божої любові",-саме під таким гаслом цьогорічні випускники вітали наших милих, щирих, розумних, елегантних, сонячних, енергійних, життєрадісних, саме тих, яким немає рівних - дівчат, матусь, жінок з Міжнародним жіночим днем.

Виховна година "Наближаємо перемогу"

365 днів війни, 365 днів незламності, 365 днів болю, 365 днів сліз, 365 днів втрат, 365 днів віри і надії. Україна під обстрілами, зруйновані міста, скалічені долі…Вмить життя стало іншим назавжди.

Але ми вистояли цілий рік і довели, що українці – НЕЗЛАМНІ!!!

СЛАВА УКРАЇНІ!! СЛАВА ЗСУ!!!

Виховна година "Наближаємо перемогу".

Мета заходу: виховання почуття гордості за український народ, згадати жахливі події війни, що триває і досі та вшанувати пам'ять Героїв України.

Паперові ангели – символ вбитих дітей України.

З ДНЕМ ЄДНАННЯ, ТЕБЕ УКРАЇНО!

ЄДНІСТЬ- ЦЕ ТЕ, ЩО НЕ МОЖЛИВО ВІДІБРАТИ ВІД НАС У СПІЛЬНИЙ БОРОТЬБІ З ВОРОГОМ ЧИ У МИРНИЙ ЧАС, АДЖЕ САМЕ В ЦЬОМУ НАША СИЛА!

День святого Миколая

День святого Миколая є невід’ємною частиною української культури та історії, знати яку не лише важливо, а й цікаво. Дітлахи нетерпляче чекають подарунків на свято 19 грудня. Ось і у нашу Веряцьку гімназію
завітав святий Миколай. Учням 1-4 класів були вручені подарунки, придбані Королівською селищною радою за кошти місцевого бюджету. Від імені всіх дітей висловлюємо щиру подяку за увагу та турботу. Бажаємо всім миру та швидкої перемоги!!!

"Берегиня вроди - українська хустка"

"Берегиня вроди - українська хустка"
Краса в хустині споконвічна,
Як і душа, що з піснею живе,
Бо в українок і душа лірична,
У ній багато сонця і добра.

"Козацькі ігри та забави"

6 грудня українці відзначають День Збройних сил України! Це свято справжньої мужності, героїзму і відваги. В цей день у Веряцькій гімназії пройшли "Козацькі ігри та забави". Учні позмагалися між собою силою,швидкістю, спритністю та інтелектом. Отримали багато задоволення та емоцій.

Зупинемо СНІД - доки він не зупинив нас!

ВІЛ темним полотном світ накриває!
СНІД чорною чумою по світу блукає!
ВІЛ багато нещасть людству несе!
СНІД - він перед прірвою повстає!
Хай не гинуть просто люди,
Хай СНІДу повік не буде!
Не будьте байдужі ви,
Байдужі до вселюдської біди!

Голодомор 1932-1933 рр. Пам'ятаємо!!!

День Гідності та Свободи

Єдиний національний урок "Безпечна дорога додому"

День української писемності та мови

День української писемності та мови традиційно відзначаємо щороку 9 листопада. Цьогоріч,напевно, як ніколи, важливими є заходи, присвячені цій події. Учні нашої гімназії теж не лишились осторонь цієї вагомої дати у житті української нації : підготували чудовий виступ, через який глядачі ще раз переконались, що наша мова вишукана у розмові, строга і регламентована у діловодстві, легка і гнучка у бесіді друзів, образно багата, лексично наповнена.
У рамках свята з учнями 3-4 класів було проведено І етап Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика.
Пишаємось нашою солов'їною і цінуємо понад усе.

І етап ХІІІ Міжнародного мовно- літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

28 жовтня у нашій гімназії відбувся І етап ХІІІ Міжнародного мовно- літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Кращі учні старших класів виявили бажання стати його учасниками та продемонструвати свої знання біографії Кобзаря та його творчості.

ІІІ місце у І етапі (територіальна громада)конкурс "Впоряд" в рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")

Загальношкільні батьківські збори

ОСІННІЙ ЯРМАРОК

Днями у Веряцькій гімназії було проведено благодійний осінній ярмарок на підтримку наших захисників.У організації і проведенні якого взяли участь учні і вчителі нашого закладу.
Окреме спасибі батькам наших вихованців,які підтримали наш захід.
Спільними зусиллями учнів,учителів,батьків,односельців було зібрано 9300 грн.
Виручені кошти будуть передані на пошиття теплого одягу для наших воїнів.

День Вчителя

СПАСИБІ ВАМ, ЩО ВИ НА СВІТІ Є...
НЕ МАЄ В СВІТІ КРАЩОГО ЗВАННЯ НІЖ ВЧИТЕЛЬ, ВЧИТЕЛЬ НАЙКРАЩОЇ ГІМНАЗІЇ, НАШОЇ ГІМНАЗІЇ, ВЕРЯЦЬКОЇ!
ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ВЧИТЕЛЯ ВІД УЧНІВ 9 КЛАСУ ТА ВСЬОГО УЧНІВСЬКОГО КОЛЕКТИВУ..

"ОСВІТЯНИ КОРОЛІВЩИНИ - ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ!"

Освітяни Веряцької гімназії вітають педагогів, які служать в Збройних силах України з професійним святом та долучаються до заходу "ОСВІТЯНИ КОРОЛІВЩИНИ - ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ!" Ваша сила духу та віра допоможе подолати всі труднощі на шляху утвердження незалежної соборної держави!

День Миру

У цей день, 21 вересня, коли відзначаємо День Миру, нам дуже хочеться, і ми віримо в те, що ці страшні сторінки нашої історії закінчаться найближчим часом.
Мир у рідній Україні - це найзаповітніше бажання усіх українців, котре вони висловлюють вголос так згуртовано, як раніше. У той момент, коли питання миру є особливо нагальним для України, усі бажання, усі сподівання і мрії пов'язані з мирним майбутнім України. Нехай же увесь світ почує голоси нашого українського народу: "Хай буде мир на всій Землі!"

День фізичної культури

Традиційне святкування Дня фізичної культури і спорту в Україні припадає на другу суботу вересня. Учні Веряцької гімназії підтримують традиції і взяли участь в змаганнях,де отримали масу емоцій та задоволення.

 

 

ДЕНЬ ЗНАНЬ